Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > CAB.M32.GLA.C92A
CAB.M32.GLA.C92A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CAB.M32.GLA.C92A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CAB.M32.GLA.C92A
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CAB.M32.GLA.C92A Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5558 pcs Tietolomake P Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M32
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 2P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen B Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 32 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 1.5A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Blue, Gray kaapeli Opening 0.287" ~ 0.362" (7.30mm ~ 9.20mm)
Liittyvät tuotteet
CAB.S02 Image
  • Osa#:CAB.S02
  • valmistajat:Taoglas
  • Kuvaus:CBL ASSY SMA-MH4 7.874"
  • Varastossa:18082
CAB.S01 Image
  • Osa#:CAB.S01
  • valmistajat:Taoglas
  • Kuvaus:CBL ASSY SMA-MH4 3.937"
  • Varastossa:16115
CAB.R02 Image
  • Osa#:CAB.R02
  • Kuvaus:CBL ASSY SMA-HSC 7.874"
CAB.R01 Image
  • Osa#:CAB.R01
  • Kuvaus:CBL ASSY SMA-HSC 3.937"