Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > CAB.M32.GLA.C72A
CAB.M32.GLA.C72A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CAB.M32.GLA.C72A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CAB.M32.GLA.C72A
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE PLUG
Product parameter
Osa numero CAB.M32.GLA.C72A Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE PLUG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5685 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M32
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 2P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen B Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 32 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Nykyinen arvostelu 1.5A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Blue, Gray kaapeli Opening 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm)