Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGA.0B.309.CLAD42
FGA.0B.309.CLAD42
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGA.0B.309.CLAD42 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGA.0B.309.CLAD42
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero FGA.0B.309.CLAD42 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4975 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 309
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 0B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 9 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 2A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)