Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGA.0K.304.CYCC45
FGA.0K.304.CYCC45
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGA.0K.304.CYCC45 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGA.0K.304.CYCC45
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero FGA.0K.304.CYCC45 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5505 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 304
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 0K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 4 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 7A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm)