Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGA.2B.302.CLAD92Z
FGA.2B.302.CLAD92Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGA.2B.302.CLAD92Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGA.2B.302.CLAD92Z
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero FGA.2B.302.CLAD92Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4603 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 302
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2B Pakkaus Bulk
Muut nimet Q7375141 Suuntautuminen A
Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C Joitakin paikkoja 2
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 25A Yhteydenotto Material Brass
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm) Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins Väri Silver
kaapeli Opening 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome