Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGA.2B.302.CYCD92
FGA.2B.302.CYCD92
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGA.2B.302.CYCD92 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGA.2B.302.CYCD92
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero FGA.2B.302.CYCD92 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5918 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 302
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 2 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 25A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm)