Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.4B.324.CYCD16
FGG.4B.324.CYCD16
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.4B.324.CYCD16 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.4B.324.CYCD16
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero FGG.4B.324.CYCD16 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5979 pcs Tietolomake Unipole & Multipole CatalogPlug Identification Guide
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 324
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 4B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 24 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 7A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.594" ~ 0.630" (15.10mm ~ 16.00mm)
Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:FGG.4B.324.YL
  • valmistajat:LEMO
  • Kuvaus:CONN HSG INSERT 24POS PIN
  • Varastossa:5348
  • Osa#:FGG.4B.324.ZYC
  • valmistajat:LEMO
  • Kuvaus:CONN MALE INSERT 24POS CRIMP