Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.4B.330.CLCM72
FGG.4B.330.CLCM72
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.4B.330.CLCM72 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.4B.330.CLCM72
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero FGG.4B.330.CLCM72 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 30POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5551 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 330
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 4B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 30 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 5A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)
  • valmistajat:LEMO
  • Kuvaus:CONN MALE INSERT 24POS CRIMP
  • Varastossa:5557
  • Osa#:FGG.4B.324.YL
  • valmistajat:LEMO
  • Kuvaus:CONN HSG INSERT 24POS PIN