Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PAB.M0.9GL.AC52V
PAB.M0.9GL.AC52V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PAB.M0.9GL.AC52V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PAB.M0.9GL.AC52V
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PAB.M0.9GL.AC52V Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5899 pcs Tietolomake P Series, Plastic Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M09
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen B Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 9 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 3A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Gray, Green kaapeli Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)