Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PAB.M1.0GL.AC39N
PAB.M1.0GL.AC39N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PAB.M1.0GL.AC39N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PAB.M1.0GL.AC39N
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PAB.M1.0GL.AC39N Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5272 pcs Tietolomake P Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M10
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen B Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 3A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Black, Gray kaapeli Opening 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm)