Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PAJ.M0.6GL.LC65N
PAJ.M0.6GL.LC65N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PAJ.M0.6GL.LC65N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PAJ.M0.6GL.LC65N
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PAJ.M0.6GL.LC65N Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3983 pcs Tietolomake P Series, Plastic Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M06
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen J Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 6 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 6A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Female Sockets
Väri Black, Gray kaapeli Opening 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)