Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PAJ.M1.0GL.LC65N
PAJ.M1.0GL.LC65N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PAJ.M1.0GL.LC65N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PAJ.M1.0GL.LC65N
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PAJ.M1.0GL.LC65N Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6034 pcs Tietolomake P Series, Plastic Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M10
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen J Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 3A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Female Sockets
Väri Black, Gray kaapeli Opening 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)