Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PAJ.M1.4GL.LC65G
PAJ.M1.4GL.LC65G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PAJ.M1.4GL.LC65G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PAJ.M1.4GL.LC65G
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG FMALE 14POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PAJ.M1.4GL.LC65G Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG FMALE 14POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5097 pcs Tietolomake P Series, Plastic Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M14
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen J Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 14 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 2A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Female Sockets
Väri Gray kaapeli Opening 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)