Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PCA.1E.130.CTLC35
PCA.1E.130.CTLC35
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCA.1E.130.CTLC35 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCA.1E.130.CTLC35
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PCA.1E.130.CTLC35 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4682 pcs Tietolomake High Voltage Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 130
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 1E Pakkaus Bulk
Suuntautuminen Keyed Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 1 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 1 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 25A
Yhteydenotto Material Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Silver kaapeli Opening 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm)