Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Koaksiaaliliittimet (RF) > PCA.1E.250.CLLC50D
PCA.1E.250.CLLC50D
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCA.1E.250.CLLC50D luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCA.1E.250.CLLC50D
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE RCPT COAX SKT SLDER
Product parameter
Osa numero PCA.1E.250.CLLC50D Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE RCPT COAX SKT SLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4275 pcs Tietolomake Coaxial, Triaxial, Multi Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Suojuksen irrotus Clamp
Sarja 1E Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
liitäntäsykleillä 1000 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
insertion Loss - Tulosuoja IP68 - Dust Tight, Waterproof
sisältää - impedanssi 50 Ohm
Asuminen Color Silver ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Dielectric Material Polyetheretherketone (PEEK)
Yksityiskohtainen kuvaus Coaxial Connector Receptacle, Female Socket 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder Yhteydenotto Termination Solder
Liitintyyppi Receptacle, Female Socket liitin Style Coaxial
Keskitulppa Gold Keskusmateriaali Beryllium Copper
kaapeli Group RG-122, 174, 174A, 178B, 188A, 196A, 316B Body Material Brass