Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PCA.3E.312.CLLC95
PCA.3E.312.CLLC95
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCA.3E.312.CLLC95 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCA.3E.312.CLLC95
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN CIRC RCPT 12POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PCA.3E.312.CLLC95 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN CIRC RCPT 12POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5052 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 312
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 3E Pakkaus Bulk
Suuntautuminen Keyed Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 8A
Yhteydenotto Material Brass, Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets and Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.358" ~ 0.374" (9.10mm ~ 9.50mm)