Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PCA.3E.312.CLLK15
PCA.3E.312.CLLK15
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PCA.3E.312.CLLK15 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PCA.3E.312.CLLK15
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN CIRC RCPT 12POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PCA.3E.312.CLLK15 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN CIRC RCPT 12POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4927 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 312
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 3E Pakkaus Bulk
Suuntautuminen Keyed Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 8A
Yhteydenotto Material Brass, Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets and Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.555" ~ 0.591" (14.10mm ~ 15.00mm)