Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PFG.M0.4TL.AC39NZ
PFG.M0.4TL.AC39NZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PFG.M0.4TL.AC39NZ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PFG.M0.4TL.AC39NZ
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PFG.M0.4TL.AC39NZ Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5836 pcs Tietolomake P Series, Plastic Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M04
Shell-materiaali Polyetherimide (PEI) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -50°C ~ 170°C
Joitakin paikkoja 4 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP64 - Dust Tight, Water Resistant
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 8A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Black kaapeli Opening 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm)