Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PFG.M0.5GL.AC52Z
PFG.M0.5GL.AC52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PFG.M0.5GL.AC52Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PFG.M0.5GL.AC52Z
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PFG.M0.5GL.AC52Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4772 pcs Tietolomake P Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M05
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -50°C ~ 90°C
Joitakin paikkoja 5 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP64 - Dust Tight, Water Resistant ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock Yksityiskohtainen kuvaus 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 7A Yhteydenotto Material -
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins Väri Gray
kaapeli Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Polysulfone (PSU)