Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PFG.M0.6GL.AC52JZ
PFG.M0.6GL.AC52JZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PFG.M0.6GL.AC52JZ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PFG.M0.6GL.AC52JZ
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PFG.M0.6GL.AC52JZ Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5728 pcs Tietolomake P Series, Plastic Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M06
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -50°C ~ 90°C
Joitakin paikkoja 6 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP64 - Dust Tight, Water Resistant
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 6A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Gray, Yellow kaapeli Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)