Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PHG.0B.307.CLLD52Z
PHG.0B.307.CLLD52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PHG.0B.307.CLLD52Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PHG.0B.307.CLLD52Z
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PHG.0B.307.CLLD52Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4311 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 307
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 0B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 7 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 2.5A
Yhteydenotto Material Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Silver kaapeli Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)