Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PHG.0B.309.CLLD52Z
PHG.0B.309.CLLD52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PHG.0B.309.CLLD52Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PHG.0B.309.CLLD52Z
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PHG.0B.309.CLLD52Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5679 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 309
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 0B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 9 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 2A Yhteydenotto Material Bronze
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm) Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets Väri Silver
kaapeli Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome