Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PHG.0K.302.CLLC25
PHG.0K.302.CLLC25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PHG.0K.302.CLLC25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PHG.0K.302.CLLC25
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PHG.0K.302.CLLC25 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5275 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 302
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 0K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 2 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 10A
Yhteydenotto Material Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Silver kaapeli Opening 0.083" ~ 0.098" (2.10mm ~ 2.50mm)