Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PHG.3K.320.CLLC65D
PHG.3K.320.CLLC65D
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PHG.3K.320.CLLC65D luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PHG.3K.320.CLLC65D
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 20POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PHG.3K.320.CLLC65D Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 20POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4080 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 320
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 3K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 20 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 20 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 6A Yhteydenotto Material Bronze
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm) Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets Väri Silver
kaapeli Opening 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome