Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PHG.3K.320.CLLC65Z
PHG.3K.320.CLLC65Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PHG.3K.320.CLLC65Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PHG.3K.320.CLLC65Z
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 20POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PHG.3K.320.CLLC65Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 20POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5288 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 320
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 3K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 20 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 20 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 6A
Yhteydenotto Material Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Silver kaapeli Opening 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)