Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PRA.M0.7GL.MC52N
PRA.M0.7GL.MC52N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PRA.M0.7GL.MC52N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PRA.M0.7GL.MC52N
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero PRA.M0.7GL.MC52N Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5342 pcs Tietolomake P Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M07
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 7 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Nykyinen arvostelu 5A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Black, Gray kaapeli Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)