Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PRA.M0.7TL.LC65N
PRA.M0.7TL.LC65N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PRA.M0.7TL.LC65N luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PRA.M0.7TL.LC65N
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE RCPT
Product parameter
Osa numero PRA.M0.7TL.LC65N Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE RCPT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5024 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M07
Shell-materiaali Polyetherimide (PEI) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -50°C ~ 170°C
Joitakin paikkoja 7 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Nykyinen arvostelu 5A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Black kaapeli Opening 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)