Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PTG.M0.8GL.LC65Z
PTG.M0.8GL.LC65Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PTG.M0.8GL.LC65Z luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PTG.M0.8GL.LC65Z
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PTG.M0.8GL.LC65Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3980 pcs Tietolomake P Series, Plastic Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M08
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 8 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Yksityiskohtainen kuvaus 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 5A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Gray kaapeli Opening 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)