Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PTG.M0.9GL.LC65G
PTG.M0.9GL.LC65G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PTG.M0.9GL.LC65G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PTG.M0.9GL.LC65G
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PTG.M0.9GL.LC65G Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4125 pcs Tietolomake P Series, Plastic Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M09
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 9 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Yksityiskohtainen kuvaus 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 3A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Gray kaapeli Opening 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)