Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > Lämpö - Pads, Sheets > TGF50-07870787-059
TGF50-07870787-059
TGF50-07870787-059
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TGF50-07870787-059 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TGF50-07870787-059
Valmistaja Leader Tech Inc.
Kuvaus THERM PAD 199.9MMX199.9MM WHITE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero TGF50-07870787-059 Valmistaja Leader Tech Inc.
Kuvaus THERM PAD 199.9MMX199.9MM WHITE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Käyttö -
Tyyppi Gap Filler Pad, Sheet Paksuus 0.0591" (1.500mm)
Terminen Ominaisvastus 0.70°C/W Lämmönjohtokyky 5.0 W/m-K
Muoto Square Sarja TGF50
ääriviivat 199.90mm x 199.90mm Muut nimet 1798-1266
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) materiaali Aluminum Oxide filled Silicone
Valmistajan toimitusaika 5 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Thermal Pad White 199.90mm x 199.90mm Square Tacky - Both Sides Väri White