Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > Lämpö - Pads, Sheets > TGF60-07870787-059
TGF60-07870787-059
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TGF60-07870787-059 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TGF60-07870787-059
Valmistaja Leader Tech Inc.
Kuvaus THERM PAD 199.9MMX199.9MM GRAY
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 1675 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero TGF60-07870787-059 Valmistaja Leader Tech Inc.
Kuvaus THERM PAD 199.9MMX199.9MM GRAY Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 1675 pcs Tietolomake Enclosure Shielding Solutions Catalog
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Käyttö -
Tyyppi Gap Filler Pad, Sheet Paksuus 0.0591" (1.500mm)
Terminen Ominaisvastus 0.50°C/W Lämmönjohtokyky 6.0 W/m-K
Muoto Square Sarja TGF60
ääriviivat 199.90mm x 199.90mm materiaali Aluminum Oxide filled Silicone
Valmistajan toimitusaika 4 Weeks Yksityiskohtainen kuvaus Thermal Pad Gray 199.90mm x 199.90mm Square