Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - Yleisväylätoiminnot > 74ALVCH16501DGGRG4
74ALVCH16501DGGRG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 74ALVCH16501DGGRG4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 74ALVCH16501DGGRG4
Valmistaja N/A
Kuvaus IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56TSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero 74ALVCH16501DGGRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 64691 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 1.65 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 56-TSSOP Sarja 74ALVCH
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Circuits 18-Bit
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Logic Type Universal Bus Transceiver
Nykyinen - Output Korkea, Matala 24mA, 24mA Perusosan osanumero 74ALVCH16501