Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Logiikka - Yleisväylätoiminnot > 74ALVCH16525DLRG4
74ALVCH16525DLRG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 74ALVCH16525DLRG4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 74ALVCH16525DLRG4
Valmistaja N/A
Kuvaus IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56SSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 74ALVCH16525DLRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56SSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5314 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 1.65 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package 56-SSOP Sarja 74ALVCH
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Circuits 18-Bit
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logic Type Universal Bus Transceiver Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Universal Bus Transceiver 18-Bit 56-SSOP Nykyinen - Output Korkea, Matala 24mA, 24mA