LM2585T-12/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM2585T-12/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM2585T-12/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG MULTI CONFIG 12V 3A TO220
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 21285 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs45 pcs135 pcs540 pcs1035 pcs
Product parameter
Osa numero LM2585T-12/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG MULTI CONFIG 12V 3A TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 21285 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Min) 4V
Jännite - tulo (Max) 40V topologia Boost, Flyback, Forward Converter
Synchronous Tasasuuntaaja No Toimittaja Device Package TO-220-5
Sarja SIMPLE SWITCHER® Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-5 Formed Leads lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet *LM2585T-12/NOPB
LM2585T12NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
toiminto Step-Up, Step-Up/Step-Down Taajuus - Switching 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A (Switch) TO-220-5 Formed Leads Nykyinen - Tuotos 3A (Switch)