LM2586S-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM2586S-3.3/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM2586S-3.3/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO263
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
In Stock 14393 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
90 pcs
Product parameter
Osa numero LM2586S-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO263 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14393 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Min) 4V
Jännite - tulo (Max) 40V topologia Boost, Flyback, Forward Converter
Synchronous Tasasuuntaaja No Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-7
Sarja SIMPLE SWITCHER® Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet *LM2586S-3.3/NOPB
LM2586S33NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant
toiminto Step-Up, Step-Up/Step-Down Taajuus - Switching 100kHz ~ 200kHz
Yksityiskohtainen kuvaus Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A (Switch) TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA Nykyinen - Tuotos 3A (Switch)