Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LM2937ESX-12/NOPB
LM2937ESX-12/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM2937ESX-12/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM2937ESX-12/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 12V 500MA DDPAK
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 55260 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero LM2937ESX-12/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 12V 500MA DDPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 55260 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1V @ 50mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 26V Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-3
Sarja - Suojausominaisuudet Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
PSRR - lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet LM2937ESX-12/NOPBDKR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1