LM2937ESX-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM2937ESX-3.3/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM2937ESX-3.3/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 3.3V 500MA DDPAK
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
In Stock 67156 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero LM2937ESX-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 3.3V 500MA DDPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 67156 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1V @ 50mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 26V Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-3
Sarja - Suojausominaisuudet Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
PSRR - lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet *LM2937ESX-3.3/NOPB
LM2937ESX-3.3/NOPBTR
LM2937ESX33NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1