Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LM2937IMPX-10
LM2937IMPX-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM2937IMPX-10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM2937IMPX-10
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 10V 400MA SOT223-4
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 57254 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero LM2937IMPX-10 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 10V 400MA SOT223-4 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 57254 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1V @ 50mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 10V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 26V Toimittaja Device Package SOT-223-4
Sarja - Suojausominaisuudet Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA
PSRR - lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet LM2937IMPX-10TR
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 400mA SOT-223-4
Nykyinen - Supply (Max) 20mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 2mA
Nykyinen - Tuotos 400mA Ohjaustoiminnot -