LM2937IMPX-2.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM2937IMPX-2.5/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM2937IMPX-2.5/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-4
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero LM2937IMPX-2.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 63125 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1V @ 50mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 26V Toimittaja Device Package SOT-223-4
Sarja - Suojausominaisuudet Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA
PSRR - lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 296-45503-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TJ) Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 400mA SOT-223-4 Nykyinen - Supply (Max) 1.25A
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 2mA Nykyinen - Tuotos 400mA
Ohjaustoiminnot - Perusosan osanumero LM2937
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:LM293AD
  • valmistajat:N/A
  • Kuvaus:IC DIFF COMPARATOR DUAL 8-SOIC
  • Varastossa:457569
  • Osa#:LM2937IMPX-2.5
  • valmistajat:N/A