Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - LED-ajurit > LM3502ITL-35/NOPB
LM3502ITL-35/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM3502ITL-35/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM3502ITL-35/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR DIM 10DSBGA
Product parameter
Osa numero LM3502ITL-35/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR DIM 10DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5224 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite (min) 2.5V
Jännitesyöttö (maksimi) 5.5V Voltage - lähtö 35V
Tyyppi DC DC Regulator topologia Step-Up (Boost)
Toimittaja Device Package 10-TµSMD (1.9x2.07) Sarja -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 10-WFBGA, DSBGA
Muut nimet LM3502ITL-35/NOPBCT Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Sisäinen kytkin (s) Yes Taajuus 1MHz
himmennys PWM Yksityiskohtainen kuvaus LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 750mA (Switch) 10-TµSMD (1.9x2.07)
Nykyinen - Tuotos / kanava 750mA (Switch) Perusosan osanumero LM3502