Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - LED-ajurit > LM3502ITL-44/NOPB
LM3502ITL-44/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM3502ITL-44/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM3502ITL-44/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR DIM 10DSBGA
Product parameter
Osa numero LM3502ITL-44/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR DIM 10DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5120 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite (min) 2.5V
Jännitesyöttö (maksimi) 5.5V Voltage - lähtö 44V