Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - Valvojat > LM3710YQMM-232
LM3710YQMM-232
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM3710YQMM-232 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM3710YQMM-232
Valmistaja N/A
Kuvaus IC MPU SUPERVISOR 2.32V 10MSOP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5187 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LM3710YQMM-232 Valmistaja N/A
Kuvaus IC MPU SUPERVISOR 2.32V 10MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5187 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Kynnys 2.32V
Tyyppi Simple Reset/Power-On Reset Toimittaja Device Package 10-VSSOP
Sarja - Nollaa aikakatkaisu 140 ms Minimum
asettaa uudelleen Active Low Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) ulostulo Open Drain or Open Collector
Muut nimet LM3710YQMM-232TR Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TJ)