Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - Valvojat > LM3711XKMM-463/NOPB
LM3711XKMM-463/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM3711XKMM-463/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM3711XKMM-463/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC MPU SUPERVISOR 4.63V 10MSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LM3711XKMM-463/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC MPU SUPERVISOR 4.63V 10MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4642 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Kynnys 4.63V
Tyyppi Simple Reset/Power-On Reset Toimittaja Device Package 10-VSSOP
Sarja - Nollaa aikakatkaisu 20 ms Minimum
asettaa uudelleen Active High Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) ulostulo Push-Pull, Totem Pole