Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LMS1585AIS-1.5
LMS1585AIS-1.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LMS1585AIS-1.5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LMS1585AIS-1.5
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.5V 5A DDPAK/TO263-3
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 35274 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
225 pcs
Product parameter
Osa numero LMS1585AIS-1.5 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.5V 5A DDPAK/TO263-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 35274 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1.4V @ 5A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 13V Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-3
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
PSRR 60 ~ 72 dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet *LMS1585AIS-1.5
LMS1585AIS-1.5-ND
LMS1585AIS15
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1