LP2985AIM5-4.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP2985AIM5-4.8/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP2985AIM5-4.8/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 4.8V 150MA SOT23-5
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LP2985AIM5-4.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 4.8V 150MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4019 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.58V @ 150mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 4.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 16V Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
PSRR 45dB (1kHz) lähtö Tyyppi Fixed