LP2985AIM5-6.1/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP2985AIM5-6.1/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP2985AIM5-6.1/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 6.1V 150MA SOT23-5
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero LP2985AIM5-6.1/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 6.1V 150MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 199207 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.58V @ 150mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 6.1V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 16V Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
PSRR 45dB (1kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet LP2985AIM5-6.1/NOPBTR
LP2985AIM561NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 6.1V 150mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply (Max) 2.5mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 95µA Nykyinen - Tuotos 150mA
Ohjaustoiminnot Enable Perusosan osanumero LP2985
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:LP2985AIM5-6.1
  • valmistajat:N/A