Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LP38842T-1.2
LP38842T-1.2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP38842T-1.2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP38842T-1.2
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 1.5A TO220-5
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5997 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LP38842T-1.2 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 1.5A TO220-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5997 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.315V @ 1.5A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package TO-220-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-5
PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1.5A TO-220-5 Nykyinen - Supply (Max) 40mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 30µA Nykyinen - Tuotos 1.5A