Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LP38843S-1.5/NOPB
LP38843S-1.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP38843S-1.5/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP38843S-1.5/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.5V 3A DDPAK/TO263-5
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 26809 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
180 pcs
Product parameter
Osa numero LP38843S-1.5/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 1.5V 3A DDPAK/TO263-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 26809 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.5V @ 3A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package DDPAK/TO-263-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet *LP38843S-1.5/NOPB
LP38843S15NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1