Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LP38843T-1.2/NOPB
LP38843T-1.2/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP38843T-1.2/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP38843T-1.2/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 3A TO220-5
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs45 pcs135 pcs540 pcs1035 pcs
Product parameter
Osa numero LP38843T-1.2/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.2V 3A TO220-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 41344 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.5V @ 3A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package TO-220-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-5
PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet *LP38843T-1.2/NOPB
LP38843T12NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 3A TO-220-5 Nykyinen - Supply (Max) 40mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 30µA Nykyinen - Tuotos 3A