Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LP5951MFX-1.3
LP5951MFX-1.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LP5951MFX-1.3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LP5951MFX-1.3
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.3V 150MA SOT23-5
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4330 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LP5951MFX-1.3 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.3V 150MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4330 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.35V @ 150mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 5.5V Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
PSRR 60dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.3V 150mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply (Max) 70µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 55µA Nykyinen - Tuotos 150mA